Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru — kā tas notiek

airumam cilvēku ir kaut vai dažas dzimumzīmes uz ķermeņa. Parasti šie nelielie brūnie punktiņu mums netraucē, ja vien to skaits nav ļoti liels un tie neatrodas vietās, kur labprāt tos nevēlētos. Ko padarīt? Ja daba devusi, tad jādzīvo ar to, kas ir. Jā, agrāk tā arī bija, bet mūsdienu medicīna piedāvā pavisam ātras, nesāpīgas un vienkāršas metodes, kā noņemt dzimumzīmes, kuras nepatīk un traucē.

Par dzimumzīmes noņemšanu noteikti vajadzētu domāt, ja tā atrodas vietā, kur tiek traumētā, kur to berzē apģērbs, jo šādas traumas paaugstina risku, ka dzimumzīme var attīstīties par kādu nelabvēlīgu veidojumu. Labāk jau laikus šo dzimumzīmi noņemt.

Viens no modernākajiem un šobrīd biežāk izmantotajiem veidiem, kā atbrīvojas no dzimumzīmēm, ir to noņemšana ar lāzera palīdzību. Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir ātra, nesāpīga, pēc tās nepaliek rētas, āda ātri sadzīst.

Tomēr ne visas dzimumzīmes var noņemt šādā veidā. Dzimumzīmes vispirms apskata dermatologs, kurš veic pārbaudes, nosaka, vai dzimumzīme nav ļaundabīga, vai tā nav aizdomīga. Ja tā, tad to iespējams noņemt tikai ar ķirurģisko metodi. Kad dermatologs konstatējis, ka šo dzimumzīmi ir iespējams noņemt ar lāzeru, viņš dod “zaļo gaismu” šai procedūrai, kura pati ir ātra un nesāpīga, nesagādā pēc tam nekādu nozīmīgu diskomfortu.

Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru ir iespējama jebkurā ķermeņa vietā, kur pacients to uzskata par nepieciešamu un dzimumzīme atbilst tam, lai izmantotu šo metodi. Dzimumzīme tiek likvidēta, neskarot un netraumējot ādu ap to. Tas nozīmē, ka sadzīšana ir daudz ātrāka, nav nepieciešams likt šuves. Pats procedūras ilgums ir tikai dažas minūtes. Pēc tam pacients saņem ārsta norādes par ādas kopšanu un var doties mājās.

Visbiežāk pacienti izvēlas likvidēt tās dzimumzīmes, kuras nav estātiskas, atrodas vietā, kur traucē vēlamajam izskatam, piemēram, uz sejas, kakla, rokām, kur tās pakļautas biežākām traumām.

Lai uzzinātu par iespēju likvidēt kādu nevēlamu dzimumzīmi, jāapmeklē dermatologs un jāveic dzimumzīmju pārbaude.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *