Heart-fashion džinsa šorti, svārki un skorti

Heart-fashion ir latviešu radīts modes apģērbu zīmols, kas piedāvā izaicinošus un ļoti mūsdienīgus džinsa apģērbus sievietēm. Ultra low rise un high waste jeb īpaši zema vidukļa un augsta vidukļa džinša svārki/šorti ir viens no viņu meistardarbiem.

Šis zīmols piedāvā arī “skorts” jeb svārku un šortu apvienojumu. Šāds apģērbs ir lieliski piemērots ielu, ballīšu, reiva vai mājas apģērbs.

Hearts Low rise Denim Skort

Piešķiriet dzirksti savam stilam un radiet liesmas ielās ar šo īpaši zemo vidukļa griezumu. Iegūstiet apbrīnu un ļaujiet WOW faktoram sekot Jums līdzi. Īpaši īsas šortu un svārku apvienojums – skorti ar īpaši zemu vidukli ir lieliski piemēroti jautrībai pludmalē un reiva ballītēm, bet tos var izmantot arī kā ielas apģērbu karstākās vietās. Jūs varat justies īpaši seksīgi un ērti reizē ar šiem skortiem. Tie ir lieliski piemēroti arī vakara pasākumiem un klubu ballēm. Atvaļinājuma laikā izmantojiet šos skortus, lai padarītu pludmales apmeklējumu patīkamāku arī citiem!

Heart-fashion zīmola piedāvājumā ir džinsu skorti dažādās krāsās un piegriezumos. Atklājiet izsmalcinātu provokatīvas apakšveļas, pievilcīgu kleitu, vilinošu topu un drosmīgu aksesuāru klāstu. Katrs mūsu kolekcijas apģērbs ir rūpīgi atlasīts, lai iemiesotu eleganci, kvalitāti un mūžīgu valdzinājumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izteikties vai vienkārši izmantot savu jutekliskumu ikdienas dzīvē, Heart’s būs ideāls apģērbs jums vai lieliska dāvana Jūsu sievietei.

Heart’s uzskata, ka jutekliskums ir spēcīgs pašizpausmes veids. Šis uzņēmums veido sieviešu apģērbu un apakšveļas kolekciju, kas izceļ individualitāti, pārliecību un aizrautību. Uzņēmuma misija ir sniegt jums valdzinošus stilus, kas paaugstina jūsu jutekliskumu un piešķiļ dzirksti jūsu iekšējai ugunij.

Kā pasūtīt Heart-fashion zīmola apģērbus?

Ja vēlaties iegādāties Heart-fashion zīmola apģērmus, tad pirmais solis noteikti ir apmeklēt mājaslapu www.heart-fashion.com. Mājaslapā Jūs varēsiet izpētīt piedāvāto apģērbu klāstu un, nepieciešamības gadījumā, sazināties ar uzņēmuma īpašniekiem, lai noskaidrotu ko vairāk par Jums interesējošiem produktiem.

Protams, Jūs varat veikt pasūtījumu jebkurā brīdī un ērti norēķināties ar savu kredītkarti. Latvijas robežās Heart-fashion zīmola produkciju Jūs varēsiet saņemt ar Omniva vai kurjera starpniecību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *