Kā samazināt skaistumkopšanas sliktos ieradumus?

Ikdienā mēs nepiedomājam, bet daži slikti ieradumi atstāj nelabvēlīgu iespaidu uz ādu, nagiem un matiem. Dažas vienkāršas izmaiņas spēs uzlabot tavu izskatu. Ķermenis bieži vien mums saka priekšā, ja kaut kas nav labi, vai tam ir kas nepieciešams. Visbiežāk lielākā problēma ir kādu uzturvielu trūkums, taču arī cilvēks pats ar saviem sliktajiem ieradumiem veicina problēmu rašanos. Ja ir radušās problēmas, ieteicams ir doties pie speciālista, uzklausīt ieteikumus un tos pildīt. Ir daudz veidi, kā tu ikdienā vari samazināt problēmu rašanos uz savas ādas, nagiem vai matiem.

Izvairies no savas sejas aiztikšanas
Izvairies ikdienā regulāri pieskarties savai sejai. Padomā tik, kam tu pieskaries ar savām rokām visas dienas laikā. Visas baktērijas, kas tie iegūtas, pieskaroties dažādām lietām un virsmām, nonāk uz sejas tajā pašā brīdī, kad tai pieskaries. Ja tev ir patiešām grūti izvairīties no šī ieraduma, tad pārliecinies, ka rokas ir tīras un nomazgātas. Mazgāt rokas ik uz soļa ir sarežģītāk, jo ne vienmēr tuvumā ir ūdens krāns. Tāpēc izvairies no kārdinājuma pieskarties savai sejai, it īpaši, ja tā sāk niezēt. Drīzāk ieteicams ir izmantot savu drēbju iekšpusi, lai novērstu niezi, bet pārliecinies, lai arī tās ir tīras.

Nelaizi savas lūpas
Nolaizot savas lūpas, siekalas nožūst un var sākt sprēgāt. Regulāri lieto lūpu balzamu un dzer ūdeni, lai mitrinātu sausuma sajūtu. Bieza vazelīna kārta ir labākais veids, kā novērst lūpu plaisāšanu. It īpaši vietās, kur pūš gaisa kondicionētāji, vazelīns vai citi mitrinoši līdzekļi ir nepieciešami. Ik pa laikam vari veikt lūpām pīlingu, ar apļveida kustībām maigi iemasējot smalku cukuru. Šāda procedūra ir nepieciešama, lai lūpas labāk apasiņotu, neradot biežu sausuma sajūtu.

Neberzē acis
Āda apkārt acīm ir ļoti jūtīga un plāna. Berzējot tās, vari izraisīt iekaisumu, un apsārtušas acis. Izmanto papīra salveti vai pirksta galu, lai atvieglot jebkādu kairinājumu un nodrošinot tīrību. Centies pēc iespējas maigāk noņemt kosmētiku. Izmanto nevis berzēšanas, bet paturēšanas taktiku. Tas ir, uzklājot uz vates tampona kosmētikas noņēmēju un uzliekot uz aizvērtas acs. Paturi to dažas sekundes, kamēr visa kosmētika būs izšķīdusi un iesūkusies vatē.

Neaiztiec pinnes
Pinnes ir ādas poras, kas ir piepildītas ar nevēlamām baktērijām. Pieskaroties tām, tu kairini ādu vēl vairāk, palielinot iespēju, ka blakus izveidosies nākamā šāda pinne. Vislabākais veids kā dabiskos ceļos tikt galā ar pūtīšu veidošanos ir skalot seju ar tējas koka eļļu vienu reizi dienā. Pinne paliek mazāk pamanāma un iekaisums pazudīs.

Nemazgā matus katru dienu
Skaistumkopšanas eksperti stingri iesaka nemazgāt matus katru dienu, jo šāda mazgāšana var noārdīt dabiskās eļļas, kas veidojas uz galvas ādas. Cilvēkiem ar īsiem matiem vismaz līdz plecam, ieteicams mazgāt katru otro dienu, jo pretējā gadījumā frizūra neizskatīsies tik labi, bet garāku matu īpašnieces var atļauties mazgāt karu trešo vai pat ceturto dienu.

Ēd veselīgu pārtiku
Visam organismam ir nepieciešamas svarīgas uzturvielas, kas ir zaļumos, svaigos augļos un citos produktos. Nagiem, matiem un ādai ir ļoti nepieciešami vitamīnu kompleksi, ko vislabāk ir uzņemt ar pārtiku. Ēdot taukainus un ķīmiskus ēdienus tu izbojā dabīgo uzturvielu sastāvu organismā. Svarīgu vielu pazušana no organisma parādās uz nagiem (tiem kļūstot vājākiem), matiem (tiem izkrītot), uz ādas (tai paliekot taukainākai un problemātiskākai).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *