Ko nedrīkst darīt pirms kāzām?

Vai jūs esat aktīvā kāzu plānošanas procesā? Tas ir labi, ja dari to kopā ar speciālistu, kurš pārzina visas svarīgākās lietas, un vari būt drošs, ka nekas netiks aizmirsts. Tā kā mēnesis, un pat pēdējā nedēļa ir ļoti saspringts laiks, daudz kas mēdz aizmirsties, tāpēc vēlreiz un vēlreiz nepieciešams pārskatīt viss darāmo lietu saraksts. Vai tu zini, kādas ir īpašas lietas, kuras nebūtu ieteicams darīt pirms kāzām? Izvairoties no daudz lietām, vari arī ieekonomēt naudu, un, zinot, cik kāzas ir dārgs prieks, šis ietaupījums, ko iegūsi, nedarot nepārdomātas darbības, būs ļoti pamanāmas.

Jauns sporta treniņu grafiks
Mēs neiesakām, ka ir jāpārstāj nodarboties ar sportu, jo tas nāk par labu tavam ķermenim un lieliski atvieglo prātu no visām domām. Taču uzsākt pavisam jaunu treniņu, lai maksimāli ātrāk iegūtu kādu uzlabojumu – būtu pēdējais, ko varētu darīt. Nerunājot par potenciālām traumām, ko varētu iegūt izpildot jaunus vingrinājumus, tu vari arī iegūt lielāku nogurumu un būs ļoti grūti izturēt ceremoniju, stāvot papēžu kurpē ar uzpampušām kājām. Tāpēc, lai arī liekas, ka ķermenis jau ir pieradis pie šīs programmas un nepieciešams kas grūtāks, varbūt padomā gudri un uzsāc jaunu grafiku pēc kāzām.

Jauna frizūra
Jauna frizūra sevī iekļauj matu griezumu un krāsu. Uzticies saviem frizieriem un izveidojiet patiešām skaistu frizūru no matiem, kādi tev jau ir tagad – necenties pēdējā nedēļā radikāli izmainīt krāsu vai griezumu, jo vēlāk to vari nožēlot. Tomēr, ja vēlies nomainīt matu krāsu, pārliecinies, ka tev ir pietiekoši daudz laika, lai visu izlabotu, ja sanāks kāda ķibele. Matu krāsas maiņa var būt arī ar negaidītu rezultātu, jo krāsas mēdz reaģēt dažādi.

Jauni ādas kopšanas līdzekļi
Šis ir vēl viens skaistumkopšanas brīdinājums, no kura vajadzētu izvairīties īsi pirms kāzām. Nekad nevari būt droša, kā jauns kosmētiskas līdzeklis iedarbosies uz ādu – var parādīties izsitumi, pleķi, apsārtums. Un teikums “Līdz kāzām jau sadzīs” nemierinās jebkurā situācijā, ja āda nebūs skaista. Tāpēc cieši ievēro vienus un to pašus kopšanas līdzekļus, un, ja vēlies tos nomainīt – dari to pēc kāzām.

Pārlieku ilga sauļošanās
Jebkurā dienā, kad vien nepieciešams iet ārpus mājas, uzliec krēmu, kas aizsargā no saules staru iedarbības (vismaz ar SPF 30). Ja tu apdegsi saulē, tad pirmkārt – sāpēs āda, otrkārt – vari iegūt saules apdegumu, kā rezultātā sāpēs galva un būs reiboņi, un treškārt– tu izskatīsies pēc omāra, kas diezko labi nebūs nomaskējams zem tonālā krēma. Nepārspīlē arī ar došanos uz solāriju, ja tavas kāzas tiek plānotas ziemas periodā, vai tad, kad nespīd saule. Arī solārijā var ļoti viegli apdegt, turklāt vari pārspīlēt ar brūnumu.

Pārmērīga dzeršana
Piekrītu, gatavošanās kāzām ir nervu kutinošs pasākums, tāpēc glāze vīna labsajūtai būtu tikai laikā. Taču alkohols var nopietni dehidratēt ķermeni, tāpēc jāsamazina tā lietošana pirms kāzu laikā. Alkohols arī ietekmē miega un uztura modeļus, kas noved pie neveselīga dzīvesveida. Tava āda, ķermenis un garastāvoklis būs tikai pateicīgi, ja nelietosi alkoholu.

Ēdienreižu izlaišana
Nekad neizlaid ēdienreizes! Pārtika ir cilvēka degviela, kas liek kustēties uz priekšu, kas ir īpaši nepieciešams šajā brīdī. Papildus tam, bads var izraisīt sliktu garastāvokli, un kurš gan gribētu redzēt dusmīgu un kašķīgu līgavu? Līgavas vienmēr grib izskatīties labi, tādējādi meklē iespēju, kā pēc iespējas ātrāk nomest vēl pāris kilogramus, kas pēkšņi sāk likties par daudz. Taču neaizej galējībās, un nesporto pārāk daudz, kā arī nepieņem ekstremālas diētas. Diēta var likt zaudēt svaru pavisam neveselīgā veidā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *