Nauda kā skaistuma pastiprinātājs

Kā jau mēs esam noskaidrojuši līdz šim, tad skaistums ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, jo ar ārējo skaistumu ir iespējams piesaistīt pretējā dzimuma pārstāvjus, skaistums dod dažādas priekšrocības gan darba tirgū gan citās dzīves jomās un skaists augums parāda to, ka cilvēks ir fiziski aktīvs un veselīgs. Tieši tāpēc arī ikvienam no mums vajadzētu nodarboties ar sportu un domāt par par veselīga pārtikas uzņemšanu. Bet mūsdienās noteikti, ka ķermeņa izskats un fiziskā pievilcība nav tas noteicošais faktors, tāpēc arī es gribētu apskatīt to, cik tad patiesībā svarīga loma skaistumā, jeb pievilcībā ir naudai un vai tai vispār ir kāda loma?

Nauda mūsdienās simbolizē to, cik vērts tu esi un cik daudz tev ir izdevies iegūt no pārējās pasaules vērtību, ko pēc tam tad tu vari izmantot savā labā. Ja tev ir nauda tad tu var iegādāties gan īpašumus gan pārtiku gan zāles, kā arī nodrošināt sevi ar visu pārējo nepieciešamo laimīgai un pārticīgai dzīvei. Bet ja tev naudas nav tad tava dzīve būs grūta un tev visu laiku būs jācīnās par to, lai nopelnītu naudu ikmēneša iztikai, kas noteikti nebūs viegli. Tieši tāpēc arī internetā bieži vien ir iesējams redzēt dažādas bildes kur skaista sieviete ir kopā ar vecu vai arī resnu vīrieti un apakšā ir rakstīts, ka viņa to dara tikai naudas dēļ. Un lai gan mums tas parasti liekas smieklīgi, tomēr daļa patiesības tur arī ir un diezin vai sieviete vēlas sev vīrieti kuram nav naudas bet kurš ir skaists vai tieši otrādāk kurš nav pievilcīgs, bet kuram ir daudz naudas. Parasti ir vajadzīgs atrast vidusceļu starp šīm abām lietām.

Protams nauda pastiprina mūsu izjūtas, bet tai nevajadzētu būt kā galvenajai sastāvdaļai, bet tikai kā papildinājumam kas padara dzīvi vēl košāku un spilgtāku. Un noteikti, ka arī naudai nebūtu jānāk no kredītiem, jo tad ja cilvēks ir aizņēmies daudz naudu un izliekas, ka viņam patiesībā ir neierobežoti līdzekļi, tad agri vai vēlu viņam šī nauda būs jāatdod un tad viņam ienākumi būs vēl mazāki un būs vēl mazāk līdzekļu, ko tērēt. Cilvēks, kas ir iemācījies nopelnīt naudu un arī parūpēties par savu ķermeni tad arī būs pietiekoši “pievilcīgs” pretējā dzimuma pārstāvjiem lai iegūtu savu sapņu partneri jo ja ir tikai viena vai otra no šīm abām lietām tad nekad nevar būt pilnība un tāpēc būs jāsamitrinās tikai ar to, ka vai nu pretējā dzimuma pārstāvji tevi vēlas naudas dēļ vai skaistuma dēļ bet nevis abu iemeslu pēc.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *