Princeses Diānas skaistuma padomi

Sievietei ir jārūpējas par savu izskatu ne tikai apkārtējo dēļ, bet arī savai labsajūtai. Princeses Diānas grima māksliniece Marija Grīnvela reiz teikusi, ka viņa ir sapratusi matu un grima spēku, un tas ir kaut kas, ko nekad nedrīkst novērtēt par zemu. Tikpat skaista cik no ārpuses, viņa bija arī iekšpusē – viss, ko viņa darīja sākot ar frizūru un beidzot ar zilu acu zīmuļa uzvilkšanu – uzkrāja starptautisku uzmanību. Viņas kāzu ceremoniju vien vēroja 17 miljoni skatītāju no visas pasaules. Un, lai gan dabiskais skaistums vijās cauri viņai, tomēr pastāvēja daži triki, kurus Princese mēdza izmantot. Lūk, daži skaistumkopšanas padomi, kuriem līdzi dzīvoja Princese Diāna.

1. Sekot pareizai ādas kopšanas rutīnai
Viņai bija visneticamākā āda, kura arī dienas beigās neizskatījās nogurusi. Iespējams, ka tie ir bijuši ģimenes gēni, tomēr, par sliktu nekad nenāca pašsaprotamas sejas kopšanas procedūras – tīrīšana, tonizēšana, mitrināšana, un piemēroti serumi ar SPF aizsardzību katru dienu.

2. Vienmēr labi izgulēties
Kvalitatīvs jautājums bija neatņemama Princeses Diānas skaistumkopšanas rutīnas sastāvdaļa. Un nav brīnums, ka tas ir patiešām svarīgi. Miega trūkums liek ādai izskatīties bālai un nogurušai, jo tiek traucēta asins cirkulācija. Negulēšana izraisa stresu, kas var pasliktināties līdz pat ādas slimībām.

3. Darīt visu ar mēru
Princese Diāna darīja visu ar mēru – viņa nelietoja alkoholu, kas padarīja ādu par 100% labāku. Ja tu smēķē vai lieto alkoholu, tu iznīcini pašu svarīgāko skaistumkopšanas līdzekli – ādu. Ar kosmētiku nevajag pārspīlēt, jo, ja tā būs uzklāta pārāk daudz, ādai kļūs grūti elpot un tā var palikt nedabīgā tonī.

4. Dari visu secīgā kārtībā
Vienmēr jāsāk ar mitrinošu krēmu, pēc tam uzliekot tonālo krēmu, kas atbilst ādas tonim, un pēc tam izmantot korektoru, lai paceltu acu zonas. Skropstu tuša un lūpu krāsa ir vislabākais akcents un lielākā dāvana, ko var izmantot katra sieviete.

5. Nelieto acu zīmuli, kas atbilst dabīgajai acu krāsai
Princese Diāna bieži lietoja zilu acu zīmuli līdz brīdim, kad satika savu grima meistari Grīnvelu. Pēc šīs tikšanās, meistare izskaidroja, ka Princeses zilajām acīm neiet klāt tāda paša toņa acu zīmulis, jo tas padara acis blāvas un nepamanāmākas. Ja tev ir skaistas zilas vai zaļas acis, noteikti izmanto citu krāsu acu zīmuļus.

6. Uzklāj skropstu tušu sākot no saknēm uz augšu
Pareiza skropstu tušas uzklāšana veicina garāku skropstu efektu un arī nebojā tās. Tušas pareizs uzklāšanas princips ir sākt no apakšas uz augšu, virzoties vibrējošās kustībās. Paši pēdējie tiek nokrāsoti skropstu gali, tādējādi tie tiek pagarināti.

7. Nekad neizej no mājas neiesmaržojoties
Princese Diāna vienmēr un visur lietoja savas smaržas. Tā ir milzīga lieta sievietes dzīvē. Smaržas ir sava veida gala pieskāriens visam skaistumam, ko esi izveidojusi pirms ej ārā no mājas. Aromāts padara sievieti šiku un dievišķu, tas ir katras sievietes unikālais rotājums.

8. Eksperimentē ar saviem matiem
1990. gadā, kad modē bija gari mati, Princese Diāna atļāvās aiziet pie sava friziera un palūgt viņai izveidot ekstremālu frizūru – nogriežot matus ļoti īsus. Krasā pretstatā ar gariem un apjomīgiem matiem, viņa piešķīra sev sportisku un izaicinošu izskatu. Un iedomājies? Tas ir tieši tāds izskats, kādu mēs viņu līdz pat šai dienai atceramies un iedomājamies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *