Randiņa idejas ziemā – aktīvas vai pasīvas?

Ziema ar savu pūkaino baltumu nenoliedzami ir romantikas sezona, apčubināšanās, kamīna siltums un uguns sprakšķēšana, sārtie vaigi un vakariņas sveču gaismā, kad aiz loga svilpo vējš un griežas putenis. Kurš gan spēj kaut kam tādam pretoties? Diemžēl, šī ir arī sezona, kad randiņiem mēs tērējam visvairāk naudas un jaunas iepazīšanās ir visai dārgs prieks. Jo, piemēram, vasarā, doties pastaigā izpētīt jaunu apkaimi un izdzert pa kādai ledus tējai / kafijai ir pilnīgi respektabls pirmā randiņa variants. Ziemā tāda burvīga bezmērķīga klaiņošana var izvērsties par īstu spīdzināšanu, un neviens nedzer ledus kafiju, kad aukstums ir teju visur. Taču ziema piedāvā tikpat plašas iespējas gan aktīvam randiņam kustīgam pārim, gan pasīvam – baudot romantiku siltumā un sausumā kaut kur iekštelpās. Te būs mūsu trīs ieteikumi gan vienam, gan otram variantam.

Aktīvs randiņš divatā:

  • Izbrauciens ar ragavām ir pirmais, kas iešaujas prātā. Bērnu dienu nostalģija? Ieķeršanās vienam otrā, jo braukšana ar kamanām var būt arī biedējoša? Trāpīts! Trāpīts! Trāpīts! Viss, kas ir nepieciešams, ir sniegs, neliels kalniņš, ko var atrast pat piepilsētas parkā, un kāds diskveidīgs objekts, kartona vai plēves gabals, uz kura ērti apsēsties divatā cieši vienam pie otra un ar ko aizstāt ragavas.
  • Ņiprs pārgājiens ir ideāls ziemas sezonas randiņš īstiem piedzīvojumu meklētājiem, kas piedāvā arī labu fizisko noslodzi un ļauj nodemonstrēt savam sirdsāķītim savas spējas. Šeit gan abām pusēm ir jābūt aktīvas atpūtas cienītājiem, tad arī varēs veikt nedēļas nogales kempinga ceļojumu kaut kur pie dabas vai kalnos.
  • Kā lai nepiemin slidošanu? Slidošana un karsts kakao praktiski kliedz – perfekts ziemas randiņš! Te komentāri ir lieki – tas ir jāizbauda ikvienam pārim. Un kā būtu ar sadraudzības hokeja spēli uz aizsalušā ezera? Ja abi esat lieli hokeja fani – šis var aizstāt vienkāršu romantisku slidināšanos pa ledu ar aktīvu darbošanos kā daļai no komandas.

Pasīvs randiņš divatā:

  • Kopā klausieties mūzikas ierakstus no romantiskajiem 70tajiem (vai jebkura cita laika posma, kas šķiet piemērots). Tā ir iespēja uzaicināt randiņa objektu pie sevis mājās, pagatavot kādu siltu dzērienu un našķus un laiski baudīt laiku kopā uz dīvaina. Labai mūzikai klāt noderēs arī bērnības albumu šķirstīšana un dalīšanās atmiņās.
  • Gatavojiet kopā! Vislabāk ziemas atmosfērā iederēsies cepumu cepšana. Milti ir lēti, arī citas sastāvdaļās neienesīs robu finansēs, jo ziemā izdevumu jau ir gana. Un cepumi garšo visiem! Kopīga gatavošana veicinās radošumu savā starpā, kas beigās novedīs arī pie kopīgas maltītes. Ja cepumi neiet pie sirds, tad vienmēr var izlīdzēties ar picas gatavošanu – tur sastāvdaļas var izvēlēties pēc katra ieskatiet – gan gaļēdāji, gan zivjēdāji, gan veģetārieši būs apmierināti.
  • Apmeklējiet kādu baleta vai operas izrādi. Nav noslēpums, ka ziema ir baleta sezonas karstākais punkts, tāpēc tas ir labākais laiks, lai sagādātu labākās biļetes uz Riekstkodi un Gulbju ezeru. Tas ir arī ideāls attaisnojums, lai sapucēties un parādītu sevi no labākās (kulturālās) puses. Ja galīgi balets un opera neiet pie sirds – dodieties ledus skulptūru apmeklējumā, to piedāvā teju katra sevis cienīga pilsēta ziemas sezonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *