Skaistums un panākumi dzīvē

Visiem ir zināms tas, ka skaistākiem cilvēkiem parasti dzīve ir daudz vieglāka, jo viņus parasti daudz vairāk uzmana vecāki, viņiem tiek piedāvāti labāk atalgoti darbi un viņiem ir iespējams arī iekarot daudz skaistākus un līdz ar to arī veselīgākus pretējā dzimuma pārstāvjus. Skaistums cilvēkiem vienmēr ir bijis un arī vienmēr būs svarīga dzīves sastāvdaļa, jo parasti ja cilvēks ir skaists tas patiesībā nozīmē to, ka viņš ir vesels un būs spējīgs rūpēties par savām atvasēm. Lielai daļai no ikdiena slietām ir diezgan vienkārši izskaidrojumi un arī skaistums patiesībā nav nekas nesaprotams un, piemēram tas, ka vīriešiem patīk tievas sievietes ar lieliem gurniem ir tāpēc, ka šāda sievietes forma liecina par viņas spēju dzemdēt bērnu un arī par viņas veselīgo augumu. Kā arī sievietes ar skaistiem un kupliem matiem liekas skaistākas tāpēc, ka mati parāda sievietes vēsturi un, ja viņai ir gari un veselīgi mati, tas uzreiz vīrietim zemapziņā parāda, ka sieviete jau ilgu laiku ir vesela un tas savukārt atkal palielina iespēju, ka viņa arī nākotnē būs vesela un spējīga iznēsāt bērnu, kā arī par šo bērnu pēc tam rūpēties. Tur pretī no otras puses sievietes vīriešos skatās uz gan uz viņa sejas un auguma simetriju, kā arī viņa plecu platumu un kopējo atlētiskumu, kas visi ir faktori tam, ka vīrietis ir vesels un būs spējīgs sagādāt ģimenei ēdienu, pārtiku un izcīnīt savu vietu pasaulē. Un, lai gan visi šie faktori mūsdienās vairs nav tik svarīgi un sievietes var savu izskatu izmainīt ar kosmētiku un dažādām citādām procedūrām, bet vīriešiem vairs nav vajadzīgs fiziskais spēks, lai nopelnītu naudu un varētu nodrošināt ģimeni, tomēr skaistums mums vēl jo projām ir svarīgs jo tas ir iedzimts mūsu primitīvajā smadzeņu daļā.

Lai gan skaistumam vairs nav tik liela nozīmē, kā tā bija agrākos laikos, tomēr vēl jo projām mēs skaistus cilvēkus liekam uz žurnālu vākiem, visi filmu un seriālu aktieri parasti tiek atlasīti pēc savas pievilcības un cilvēki nemitīgi tiecas uzlabot savu izskatu gan ar fiziskām aktivitātēm gan arī dažādām procedūrām un kosmētiskajiem līdzekļiem, lai varētu piesaistīt pretējā dzimuma pārstāvjus. Skaistums parasti ir tas pēc kā mēs sākotnēji vadāmies, kad ieraugam kādu jaunu cilvēku un lai gan intelekts un cilvēka smadzeņu “lielums” ir aizvien noteicošais faktors, tomēr vēl jo projām mēs sākumā apskatam viņa vai viņas augumu un tikai izlemjam uzsākt vai neuzsākt sarunu.

Skaitumam ir nozīmē gan cilvēka privātajā gan biznesa dzīvē un lai gan mēs domājam, ka mēs visi esam ļoti intelektuāli un nevērtējam cilvēkus pēc viņu izskata, tomēr dažādi pētījumi rāda pretējo un tas, savukārt, nozīmē to, ka cilvēkiem, kas nav apveltīti ar fizisku izskatību ir jāstrādā vel vairāk un apņēmīgāk lai sasniegtu to pašu, ko izskatīgi cilvēki sasniedz ar daudz mazāku piepūli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *